5 راه برای نشان دادن عشق خود به دیگران (و خودتان)
"عشق همه چیز نیست. این تنها چیز است. " ~ استیون هیز

همه چیز در زندگی اشتباه می شود. پریشانی و سردرگمی می تواند ریشه دار شود ، که گاه منجر به انتقاد شدید از خود ، افسردگی یا اضطراب می شود.

ما احساس می کنیم که عشق شفا می یابد ، و چنین می کند.

من یک بار برای نگهداری از نوزادان متروکه به یتیم خانه رفتم و هر کودک نوپایی که من را محکم به من چسبیده بود ، بازدید کردم. هنوز هم می توانم احساس کنم که بازوهای کوچک آنها مرا ناامیدانه می کند.

ما وقتی می خواهیم اکسیژن میل کنیم ، عشق می ورزیم.

اما عشق چیست؟

آیا چیزی است که منتظر آن هستید؟

چه می شود اگر عشق بیش از یک احساس باشد؟

اگر انتخاب و اقدامات شما بتواند روح عشق را به زندگی منتقل کند چه می شود؟

عشق سایه ها و تفاوت های بسیاری دارد. در اینجا اشکال عشق وجود دارد که می توانید امروز از آن شروع کنید.

عشق به عنوان صبر
من قبلاً درگیر نتایج بودم. من یک عدم تحمل کمال گرا از شکست ، من دائماً سعی می کردم ارزش خود را اثبات کنم. این امر باعث ناراحتی من دیگران و خودم شد.

روزی پسر کوچک ما سر و صدا داشت در حالی که سعی می کردم تمرکز کنم ، سر و صدا می کرد. با عصبانیت ، من یک بازو گذاشتم و او به داخل آن برخورد کرد. او شروع به گریه کرد و من احساس شرم عمیقی کردم.

من تصمیم گرفتم تغییر کنم من قربانی می کردم آنچه زندگی را ارزش زندگی می کند: روابط ، سلامتی ، استعدادها و حتی خوشبختی خانواده. من از همه چیز غفلت کرده ام و همه ، از جمله خودم ، با عجله تمام قدم به سمت نتایج و اهداف می شوم.

گزینه اصلی برای تمرکز بر نتایج و بی توجهی دیگران چیست؟ صبر. صبر ابراز عشق با رفتار با هر فرد به عنوان بی فایده ، و نه فقط کمک یا مانع برای رسیدن به هدف.

صبر بیش از نتایج دربرگرفته است. این امکان را به شما می دهد که به جای بی توجهی به آنچه باعث می شود زندگی شما هنگام زندگی به سمت آخرین مقصد خود حرکت کند ، از سفر به زندگی لذت ببرید. این دوستان را برای سفر ، بهبود کار ، بازی و تمام زندگی جذب می کند.

صبر با اشتباهات خود فرصتی برای التیام و یادگیری می دهد. اشتباهات به عنوان تأیید بی فایده تلقی نمی شوند.

نکته مهم ، صبر به شما امکان می دهد تا در لحظه حضور کامل تری داشته باشید. مطابق تحقیقات علمی ، این مناسب برای روابط ، رفاه و مغز شما بسیار عالی است. زندگی صبورتر احساس غرق شدن یا سردرگمی را کاهش می دهد.

صبر عشق را به زندگی منتقل می کند و باعث می شود که همه جنبه های زندگی بهتر شود.

عشق به عنوان مهربانی
وقتی پدرم به شدت بیمار شد ، من فوراً به بلیط هواپیمایی نیاز داشتم. از نظر سلامتی کاملاً سالم بوده و پیر نبوده است. من ناامید شدم که به سرعت به او نزدیک شوم.

تلفن را برداشتم. اولین بانویی که با او صحبت کردم ، آن را به رسالت شخصی خود درآورد تا مرا به آنجا برساند.

او گفت: "هرچه سریع تر به فرودگاه بروید."

ظرف چند ساعت سوار هواپیما شدم. من به رختخواب او رسیدم ، دستش را در دست گرفتم و به آرامی برای او آواز خواندم. ساعت ها بعد درگذشت.

من هرگز مهربانی آن خانم را فراموش نمی کنم.

حتی اعمال مهربانی کمتر دراماتیک نیز می توانند با قدرت ابراز عشق کنند ، مانند گوش دادن به کسی که نیاز به گوش دلسوز دارد.

رودخانه ای با سرعت زیاد می تواند سطح آرام داشته باشد ، حتی اگر لبه های خشن را از صخره ها خرد کند. مهربانی مثل این است این آرامش تکه های خشن زندگی را برطرف می کند و به روانکاری اصطکاک بین افراد کمک می کند.

در گرمای یک استدلال ، مهربانی می تواند با "جواب نرم که عصبانیت را از بین می برد" بهبود یابد. پس از پایین آمدن دما ، کشف راه حل های معقول آسان تر است.

حتی اگر همه چیز در زندگی اشتباه پیش رود ، هنوز می توانید نسبت به خود و دیگران مهربانی ابراز کنید. شما به عنوان منبع عشق قدرتمند می شوید. مهربانی بی ادبی ، انتقاد شدید از خود ، عصبانیت و نیتی را جابجا می کند.

نسبت به خود و دیگران مهربانی بیشتری پرورش دهید و تجربه کنید که چگونه قسمت های تاریک زندگی توسط عشق روشن می شوند.

ع

شق به عنوان لذت بردن از موفقیت های دیگران
وقتی موفقیت را در دلار اندازه می گرفتم ، اغلب به دیگران حسادت می کردم. چرا شخص دیگری پول بیشتری داشته ، خانه ای زیبا ، چیزهای بیشتری ، ظاهری بهتر ، تعطیلات عجیب و غریب تر ، خانواده شادتر و والدین سالم تری داشته است؟ من یک مقایسه کننده بی قرار شدم.

هنگامی که من یک احساس قوی تر از منحصر به فرد بودن و ارزش خود را درک کردم ، شروع به قدردانی از موفقیت دیگران کردم. هر یک از ما در مسیر منحصر به فرد خودمان بودیم و اگر همه ما از این سفر لذت ببریم خوب خواهد بود.

عشق به عنوان لذت در موفقیت دیگران ، دوستان را به خود جلب می کند. این شادی را پرورش می دهد.

مدتها پیش برای تعطیلاتم از عموی مسن دیدن کردم. خبر رسید که من یک امتحان دانشگاه را گذرانده ام. او ترقه ها را خرید و آنها را جشن گرفت ، گرچه هرگز در دانشگاه نبوده است.

من از سر و صدا پر سر و صدا شرمنده شدم ، که به همسایگان هشدار داد ، اما این چشمانم را باز کرد تا چقدر او مرا دوست دارد.

سعی کنید حس محکم تری از منحصر به فرد بودن و ارزش های اصلی خود ایجاد کنید و راحت تر موفقیت های دیگران را جشن می گیرید. تلخی حسادت به تدریج جای خود را به آرامش بیشتر و روابط گرمتر می بخشد.

عشق به عنوان فروتنی
من یک بار دیدم ارکستر و گروه کر در حال اجرا در نهمین سمفونی بتهوون است. این عالی بود ، با صدها نفر از نوازندگان به عنوان یک اجرا. اما بدن انسان تریلیون ها سلول دارد که به طور هماهنگ کار می کنند.

برای نخستین انسان پدیدار شدن میلیاردها سال و گزیلیونها مولکول به طول انجامید. با این حال ، ما اغلب ترس و وحشت هایی را که یک انسان نسبت به شخص دارد ، ترس و وحشت بیشتری داریم.

به جای اینکه از چشم ، کبد ، مغز و سایر معجزات زیست شناسی سپاسگزار باشیم ، ما به همه این موارد و موارد دیگر حق داریم. یک احساس حق ، قدردانی ما را سرکوب می کند.

علاوه بر این ، اگر من به داشتن خانه ای بزرگتر از شخص دیگری مباهات می کنم ، به این معنی است که من نسبت به کسی که خانه ای حتی بزرگتر دارد ، فرومایه هستم. این برای هر یک از افتخارات من یکسان است. اما ظهور انسان ها چنان هیجان انگیز است که از نظر ظاهری ، مد ، خانه ها ، ماشین ها و سایر موارد همه کم رنگ است.

افتخار می تواند ناامنی من را به طور موقت فرو ببرد ، اما هنوز یک قدم مرا به احساس ناکافی نزدیک می کند. به نظر می رسد که شرمنده نفس خودم نیستم. افتخارآفرینی نیز تمایل به دفع دیگران دارد.

سالها بود که گناهانم را براق می کردم زیرا احساس می کردم ناامن و برای حفظ روکش کمال نیاز دارم. اکنون من سریعتر به پذیرش اشتباهات خود می پردازم ، خودم را به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر می بینم. من همچنین قضاوت دیگران را کندتر می کنم و سریعتر می توانیم ببخشیم ، زیرا همه ما ناقص هستیم و هنوز هم یاد می گیریم.

عشق به عنوان فروتنی به معنای احترام عمیق به ارزش ذاتی هر انسانی است. احترام عمیق به هر فرد ، صرف نظر از وضعیت آنها ، به رفع احساس ناکافی کمک می کند ، بخشش را ترغیب می کند ، احساس حق را کاهش می دهد و قدردانی می کند.

فروتنی عشق را به زندگی می بخشد.

عشق به عنوان همدلی
ما تخم مرغ و جوجه های کوچک را در خانه جوجه کشی می کنیم. دختر کوچک ما یکی را تصویب کرد. این مرغ فرار می کرد و به آغوش او می پرید.

دختر ما یک بار سعی کرد که نان مرغ خود را به او ندهد. مرغ خفه شد و در عرض چند دقیقه از دنیا رفت.

ما او را آرام کردیم و به او یادآوری کردیم که او آگاهانه صدمه ای ندیده است ، و ما احساس اندوه و گناه را درک کردیم. ما مراسم خاکسپاری برگزار کردیم ، با محبت دفن مرغ در باغ. عشق ، به عنوان همدلی ، می تواند باعث ایجاد راحتی در یک رابطه یا خانه شود.

قدم گذاشتن به کفش یک قدم اول قدرتمند برای خدمت به آنها است. این مسئله در مورد مشتریان نیز صادق است. عشق ، به عنوان همدلی و خدمت ، در قلب مشاغل موفق قرار دارد.

من یک مدیر اجرایی میانسال در یک شرکت فناوری را می شناسم که بیشتر وقت خود را در یک دفتر می گذراند. وی در پاسخ به این سؤال که چه کاری انجام می دهد ، می گوید که به مردم کمک می کند تا زندگی بیشتری را تجربه کنند. او به نرم افزاری که شرکتش به بازار عرضه می کند ، اشاره دارد.

همدلی می تواند کار شما را متحول کند. به جای اینکه فقط یک برده دستمزد باشید ، می توانید از طریق همدلی و خدمت به مشتریان شرکت ، عشق را ابراز کنید.

همدلی ، عشق را به زندگی زنده می کند. حتی بعضی از کارهای خسته کننده ، در محل کار یا خانه ، می توانند با معنا روشن شوند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترانه سرا دانلود رایگان قالب بلاگ بیان بلاگ اسکای میهن بلاگ بلاگفا پر شدن چاه و نشت ساختمان شهدای شهرستان گتوند ترکالکی و حومه امتداد دانلود فیلم و سریال ایرانی هتل آپارتمان یلدا مشهد همه چی موجوده Randell